×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ آبان - ۱۳۹۶  
false
false

 

شهید علی اکبر محمدیshahid35            

نکته ناب از وصیت نامه:

شايد ديگر در اين دنياى فانى كه به فرمايش قرآن جز مكان لهو و لعب چيزى نيست نباشم و در اين مسير چون ديگران كشته گردم و با دامنى خونرنگ با به دور انداختن تمامى صفات شيطانى و به اميد خداى بارى تعالى و تكامل صفات خدايى در خويشتن به سوى خدائى كه از طرفش آمده ‏ام رجعت نمايم.

پس از وصلتم با خدا به گوش دشمنانم برسانيد كه او بر مرگ سرخ لبخند زد تا ديگر نگويند آنها )رزمندگان( با ميل و رغبت نمى‏ميرند. بله ما در درجه اول براى جنگ با دشمنان مى‏رويم. اگر در اين راه به لقاالله برسيم آن را زهى سعادت مى‏شمريم و بر آن لبخند مى‏زنيم و بر آن فخر مى‏ورزيم و اما اينك نوبت شماست. شما اى ملت و امت پيغمبر، اگر ما رفتيم به فرموده زنده‏ياد شهيد دكتر شريعتى كارى حسينى كرديم و شما بايد كارى زينبى بكنيد وگرنه يزيدى‏ايد. شما بايد رسالت و پيام انقلاب ما را كه همان پيام قرآن يعنى حاكميت مستضعفين در دنياست را به گوش جهانيان برسانيد.

 

اگر انجام داديد بدانيد كار زينبى كرده‏ايد و اما در صورت امتناع از اين كار يقيناً يزيدى گشته‏ايد و هم‏رديف دشمنانمان از شما ملت عزيز خواهشاً مى‏خواهم كه از كنار وصاياى شهيدان بى‏تفاوت نگذريد و اما شما اى خواهران عزيز و پدربزرگ و مادربزرگ گرانقدرم و دائى‏ها و خاله‏هاى محترم و بستگان ارجمندم! مى‏دانم پس از مرگم كه تنها يادگار مادر برايتان بوده‏ام چه مصيبتى بر شما وارد مى‏آيد. اما از شما انتظار صبر دارم و اميدوارم پس از مرگم خدا را شكر كنيد. چراكه اين مرگ يك مرگ انتخابى و سعادتمندانه است. از همه شما حلاليت مى‏طلبم و شما اى دوستان عزيز و آشنايانم! مى‏دانم شما هم پس از مرگم متحمل مصيبتى خواهيد بود ولى همواره صبر را پيشه راه خود سازيد و با مقاومت انقلابى خويش در مقابل مصائب، اين حقير را خوشحال كنيد. از همه شما نيز به خاطر قصور در انجام وظايف طلب بخشش مى‏نمايم. در ضمن اين حقير را در جوار شهيد سكوتى در امامزاده ابراهيم آمل دفن نمائيد و اگر امكان نداشت در روستاى فيروزكلا در جوار قبر مادرم دفنم نمائيد

 

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی